Merkezimiz kadınların yaşam kalitesini yükseltmek, taleplerini yerine getirebilmek, ihtiyaçlarına cevap verebilmek için tasarlanmış, kendilerini özel hissedebilecekleri önemli bir mekân.

 

Merkezimizde, kadınların eğitim imkânından istifade edeceği,  çok çeşitli bölümlere ayrılmış ve her birinde farklı etkinlik, eğitim ve seminerlerin yapılması hedeflenmiştir. Amacımız; nitelikli eğitim ile birlikte kadınlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, yeteneklerini keşfetmelerini sağlayarak sosyal beceri kazandırmak ve farkındalık sağlamaktır.

 

Kişisel ve ailevi meselelerde danışıp konuşabileceği psikolog hizmeti ve aile içi iletişim seminerleriyle de toplumsal yaşamın önemli unsuru olan ailenin daha sağlam temellere oturmasını sağlamak.

 

Düzenlediğimiz etkinlik, faaliyet ve seminerler ile geleneksel sanatlarımızı yaşatmak ve kadınlarımıza hobi edindirmek. Konferans ve seminerler ile birlikte güncel meseleler ve ihtiyaç duyulan konular hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak.

 

Merkezimizin girişinde bulunan Çarşımla, el sanatları ürünlerinin satışını sağlayıp, aile bütçelerine katkı sağlamak ve böylelikle Arnavutköy’lü kadınların sosyal ve ekonomik alanda gelişimine katkıda bulunabilmek.

 

Arnavutköy Kadın Kültür Sanat Merkezi,  kadınlarımızın sosyal ve ekonomik sıkıntılardan kolayca uzaklaşabileceği, daha mutlu daha huzurlu olabileceği aynı zamanda aile ilişkilerinde ve kişisel iletişimlerinin gelişmesine de katkı sağlayabileceği bir hizmet anlayışındadır.

 

 

  • Arnavutköy Ata sını Andı
  • Ulu Önder Atatürk ü 77 Ölüm Yıl Dönümünde Andık
  • En Güzel Aşure Yarışması
  • Ömer Döngeloğlu Arnavutköylüler ile Buluştu
  • Arnavutköy Belediyesi’nden Aşure Tatlısı
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Törenle Kutlandı
E-Bültene Kayıt Oldunuz mu?